Partnerská sekce

 E-shop

Nejčastější dotazy

Návratnost LPG/CNG

On-line dotaz / objednávka

 

 

Naše firma vznikla v lednu roku 1990, jako jedna z prvních oficiálně registrovaných firem zabývajících se přestavbou, úpravou, vývojem motorových vozidel a jejich příslušenství. Zároveň je naše firma sídlem firmy NOVA GAS s.r.o., výhradního dovozce materiálu značky TARTARINI AUTO pro ČR.

Celkem jsme zrealizovali už přes 5 700 přestaveb od roku 1990!

Provozujeme odborný servis a školící středisko LPG/CNG a montáže provádějí technici ve školicím středisku s dvacetiletými zkušenostmi. 

V naší firmě používáme pro přestavby vozidel na LPG originální díly od firmy Tartarini která se problematikou LPG zabývá od roku 1941. Tartarini je tradiční italský výrobce LPG zařízení, který vyrábí a dodává systémy vhodné pro většinu nejčastějších značek a modelů aut provozovaných v České Republice. Má řešení pro karburátorové verze, starší typy aut se vstřikováním a hliníkovým či plastovým sacím potrubím, včetně systémů pro sekvenční vstřikování. Tento systém se dá dále kdykoliv přemontovat do jiného auta s podobnými technickými parametry. Pouze se přeprogramuje řídící jednotka.

Všechny naše systémy a součástky nesou Evropskou Homologaci a jsou schváleny pro provoz v automobilové dopravě. Komponenty u nás montované se používají do prvoprodeje světových automobilových značek.( Škoda, Fiat, Nissan, Renault, Dacia, a další )

Při montáži vašeho auta na LPG vám půjčíme zdarma náhradní vozidlo

Montáž LPG není nejlevnější záležitostí. Proto si u nás můžete vzít přestavbu na splátky od firmy Essox či Cetelem. Úvěr vyřídíme přímo u nás na pobočce, potřebujete pouze 2 doklady totožnosti. (OP a pas/řidičský průkaz)

 Tip:  Přestavba LPG, Přestavba CNGLPG Nádrže - toroid, Reduktory LPG, Elektronika LPG